בוני מצבות ביבנה מתמחים בעיצוב ובנייה של מצבות קבורה קלאסיות, מודרניות וייחודיות שמשתלבות בצורה מושלמת עם הסביבה היפה והשקטה של בתי הקברות ביבנה והסביבה. 

טיפ: בחירת בונה מצבות וותיק, אמין ואיכותי היא החלק החשוב ביותר בתהליך הקמת מצבה ליקרים לנו. 

שירותים אותם תשיגו אצלנו:

בנייה ושיפוץ מצבות לנפטר/ת יחיד/ה, בנייה ושיפוץ מצבות כפולות (על 2 חלקות צמודות), בנייה ושיפוץ מצבות מכפלה (מצבות על חלקת קבר אחת שבה קבורים שניים ו/או נפטרים בעומקים שונים, קבורה שמתבצעת על פי כללים בהלכה), בנייה ושיפוץ מצבות קיר (מצבות סנהדרין), חידוש כיתוב אותיות על גבי מצבות מכל הסוגים, בתי נר למצבות, כדים ואגרטלים למצבות, ניקיון מצבות.

החומרים מהם בונים מצבות:

אבן חלילה, אבן חברון, אבן עצמון, אבן גלילית, אבן סלייב, מצבות שיש טורקי, שיש בולגרי, גרניט אדום, גרניט אפור סארדו, גרניט שחור, זכוכית מחוסמת, מצבות אריחי קרמיקה איטלקית, סלעים מקומיים, סלעים מרחבי העולם, אבני זכוכית, אבני חן ועוד.

מחירי מצבות מומלצים:

מחירי המצבות יכולים להשתנות בהתאם למגוון גורמים: סוג המצבה הוא פרמטר אחד, החומרים המשמשים לבניית המצבה הוא פרמטר השני. פרמטרים נוספים המשפיעים על מחירי מצבות הם סוג הכיתוב על גבי מצבה ומספר האותיות וסמלים שמעטרים אותה. האביזרים כמו בית נר, כדים ואביזרי קישוט נוספים אף הם משפיעים על מחירי מצבות וכמובן מורכבות העיצוב. גם מוניטין שצבר בונה המצבות משפיע על המחיר. למדריך מחירי במצבות מפורט אנו ממליצים לכם לבדוק את מדריך מחירים באתר מחירון מצבות.

מחירון מצבות:

מחירי מצבות קבורה סטנדרטיות: מצבות סטנדרטיות מורכבות מחומרים פשוטים ועיצוב בסיסי. מחיר מצבה סטנדרטית יכול להיות בטווח של בין 3000 ₪ - 6.000 ₪. זה עשוי לכלול את העלויות של החומרים, העיצוב הבסיסי, הכתובות והסמלים המקובלים.

מחירי מצבות קבורה מודרניות: מצבות קבורה מודרניות עשויות מחומרים איכותיים ועיצוב מתקדם ומודרני נעים בטווח של בין כ 7.000 ₪ - 15.000 ₪ בהתאם למגוון העיצובים והחומרים המשמשים לבנייתה של מצבת הקבורה.

מחירי מצבות קבורה מיוחדות: מצבות קבורה מיוחדות עשויות מחומרים יקרים ומעוצבות בצורה מותאמת אישית. הן עשויות לכלול חומרים יקרים כמו שיש, גרניט ועוד, ועיצובים מורכבים ומותאמים אישית. מחיר מצבה מיוחדת עשוי לעלות כ- 15.000 ₪ ומעלה, בהתאם לסוג החומרים ומורכבות העיצוב.

מחירי מצבות קיר: מצבות קיר (סנהדרין) העשויות מחומרים המתאימים למצבות קיר כמו אבן חברון יעלו החל מ 1350 ₪ ומצבות קיר מחומרים יקרים יטפסו לבין 1800 ₪ ועד 2500 ₪.

שיפוץ מצבות: בטרם לבדיקת הפגמים וליקויים במצבה שזקוקה לשיפוץ אין זה רציני לנקוב במחיר רק כדי לצאת ידי חובה ולכן, מומלץ לתאם עם בונה המצבה בדיקה בשטח ורק אז לקבל מחיר לשיפוץ מצבה. 

תיקון וחידוש כיתוב המצבות: צביעת אותיות 350 ₪ - 700 ₪. תיקון גדול יותר הכולל ליטוש ו/או החלפת פלטה וחריטה מחדש יעלה בטווח המחירים 1200 ₪ - 2000 ₪.

ניקוי מצבות מקצועי: ניקוי מצבות מקצועי יעלה בין 300 ₪ - 600 ₪.


בחרו בונה מצבות מרשימה זו והרוויחו שקט נפשי וממון רב:

נותן שירותי מצבות בכל הארץ: לקבלן מצבות מהוותיקים, איכותיים והוגנים בישראל הבונה מצבות בסטנדרט בנייה גבוה, בעיצובים מרהיבים בכל הארץ פנו לברקת מצבות bareketm.com


נותן שירותי מצבות בכל הארץ: לפנייה כעת למבצעת בניית מצבות קבורה מכל סוגי חומרים המשמשים לבניין מצבות ו/או שיפוץ מצבות, ו/או חידוש כיתוב על גבי מצבות, ניקיון מצבות והחלפת בתי נר, כדים ואביזרים למצבות בכל הארץ כנסו לאתר מצבות מצדה .masada-matzevot.co.il


פתח תקווה לפנייה כעת למבצעת כל שירותי בנייה וחידוש מצבות בבתי עלמין סגולה וירקון פתח תקווה ובתי עלמין הנוספים באזור פתח תקווה ובקעת אונו כנסו לאתר מצבות פתח תקווה tombstones-petach-tikva.co.il


רעננה לפנייה כעת למבצעת כל שירותי בנייה וחידוש מצבות למצבות ברעננה כנסו לאתר מצבות רעננה matsevot.com


אשקלון והדרום לפנייה כעת למבצעת כל שירותי בנייה וחידוש מצבות באשקלון ואזור הדרום כנסו לאתר מצבות אשקלון והדרום www.m-darom.co.il


מודיעין לפנייה כעת למבצעת כל שירותי בנייה וחידוש מצבות במודיעין כנסו לאתר מצבות מודיעין matsevot-modiin.co.il


מצבות קיר:

צמצום שטחי הקבורה בישראל הוביל לביקוש מוגבר של מצבות קיר (סנהדרין). אם אתם זקוקים למצבות קיר אנו ממליצים על מצבות קיר למעבר לאתר החברה מצבות קיר לחצו כאן


לא מצאתם בונה מצבות מתאים ברשימה?

קבלו הצעות נוספות מבוני מצבות מומלצים נוספים בכל הארץ באינדקס מצבות הישראלי matsevot-index.co.il


דוגמאות של מצבות:

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

אולי יעניינו אתכם גם:

עדכונים בתקנות וזכויות משפחות הנפטרים בישראל לחצו כאן

כל שיטות קבורה הנהוגות בישראל: שיטות הקבורה בישראל

מצבות אנקדוטות: אנקדוטות על מצבות וקבורה בארץ ובעולם

מדריך הלכות אבלים: מדריך הלכות אבלים ודיני מצבה


קטלוגים של מצבות:

לקטלוג מצבות באתר קטלוג מצבות

לאלבומי מצבות מומלצים לחצו כאן

לגלריה מצבות מומלצת לחצו כאן

לקטלוגים מצבות קיר מומלצים לחצו כאן

לקטלוג מצבות מומלץ לחצו כאן


כיצד הפך קטלוג מצבות לגוף משמעותי כל כך בתחום מצבות קבורה בארץ


לכל שאלה ו/או בירור, טלפון: 053-3936390 ו/או בוואצאפ: לחץ כאן


מצבת איכותיות במחירים זולים ביבנה


מצבות לעם ישראל | מצבות בתמונות | שירותי מצבות | צור קשר

| מצבות לעם ישראל בכל הארץ |