01 Aug
01Aug

בוני מצבות המומלצים בתל אביב

תל אביב, העיר התרבותית והקוסמופוליטית של ישראל, מארחת מגוון רחב של בוני מצבות מומלצים. הם מספקים שירותי מצבה איכותיים וייחודיים למשפחות המחפשות לציין את יקיריהן שנפטרו בצורה מיוחדת ומרגשת. הנה כמה מהבונים המומלצים ביותר בתל אביב במחירי מצבות הזולים בארץ

החברות המבצעות את שירותי מצבות שאנו מציעים מבטיחות שקט נפשי וחסכון ניכר במחיר

לפנייה כעת למבצעת בניית מצבות מכל הסוגים ו/או שיפוץ מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, ניקיון מצבות והחלפת בתי נר, כדים ואביזרים למצבות במחוז המרכז כנסו לאתר המבצעת "מצבות מצדה" .masada-matzevot.co.il

לפנייה כעת למבצעת בניית מצבות מכל הסוגים ו/או שיפוץ מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, ניקיון מצבות והחלפת בתי נר, כדים ואביזרים למצבות בבתי עלמין סגולה וירקון פתח תקווה כנסו לאתר המבצעת "מצבות פתח תקווה" tombstones-petach-tikva.co.il

לפנייה כעת למבצעת בניית מצבות מכל הסוגים ו/או שיפוץ מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, ניקיון מצבות והחלפת בתי נר, כדים ואביזרים למצבות ברעננה ואזור השרון כנסו לאתר המבצעת "מצבות רעננה" matsevot.com

לפנייה כעת למבצעת בניית מצבות מכל הסוגים ו/או שיפוץ מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, ניקיון מצבות והחלפת בתי נר, כדים ואביזרים למצבות באשקלון והדרום כנסו לאתר המבצעת "מצבות אשקלון והדרום" www.m-darom.co.il

לפנייה כעת למבצעת בניית מצבות מכל הסוגים ו/או שיפוץ מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, ניקיון מצבות והחלפת בתי נר, כדים ואביזרים למצבות בחבל מודיעין כנסו לאתר המבצעת "מצבות מודיעין" matsevot-modiin.co.il

באם חברות אלו עסוקות מדי כרגע וזמנכם קצר פנו כעת ל"מצבות" החברה שבונה מצבות באיכות גבוהה ומחירים זולים בזמן הקצר ביותר מבין כל חברות המצבות בישראל (לפעמים תוך יום אחד בלבד) כנסו לאתר "מצבות" שבונה מצבות במהירות הבזק bareketmz.com

לקבלת הצעות מבוני מצבות נוספים בכל הארץ כנסו ל"אינדקס מצבות הישראלי" שם מחכים לפנייתכם בוני מצבות האיכותיים והוגנים בישראל matsevot-index.co.il

מצעות מצבות לעם ישראל

מצבות תל אביב

מצבות תל אביב מבוני מצבות האיכותיים והוגנים, המקימים מצבות לתושבי תל אביב וגוש דן. בוני מצבות תל אביב מתמחים בעיצוב מצבות קבורה מודרניות וייחודיות שמשתלבות בצורה מושלמת עם הסביבה היפה והשקטה של בתי הקברות לתושבי תל אביב והסביבה. הם מציעים מגוון רחב של חומרים לבניית מצבות, צבעים ועיצובים כדי להתאים את המצבה לטעמים ולסגנונות האישיים של המשפחה.

לאתר מצבות תל אביב כנסו לקישור הבא


מצבות מצדה בתל אביב

מצבות מצדה בתל אביב מתמחים בעיצוב מצבות קבורה מסורתיות ומודרניות, ומציעים מגוון רחב של עיצובים מכל החומרים המשמשים לבניית מצבות, הם גם מספקים שירותי ייעוץ מקצועיים וידידותיים חינם אין כסף וללא כל התחייבות על מנת לעזור למשפחות לבחור את המצבה המושלמת.

לאתר מצבות מצדה בתל אביב כנסו לקישור הבא


מצבות בתל אביב

בוני מצבות בתל אביב מתמחים בעיצוב מצבות קבורה מודרניות וייחודיות, ומשקיעים מאמץ רב בפרטים הקטנים כדי ליצור יצירות אמנות מרהיבות. הם מציעים גם שירותי ייעוץ והתאמה אישית על מנת להבטיח שהמצבה תשקף את האישיות וההיסטוריה של הנפטר.

לאתר מצבות בתל אביב כנסו לקישור הבא


שירותים שמציעים בוני מצבות המומלצים בתל אביב

בחירת בוני מצבות מומלצים היא חלק חשוב מאוד בתהליך הקמת מצבה ליקרים לנו. תל אביב מציעה מספר לא גדול של בוני מצבות (קבלני מצבות) מיומנים ומומלצים שיכולים לעזור לך להקים מצבה מודרנית, ייחודית ומרגשת.

השירותים:

 • בנייה ושיפוץ מצבות לנפטר/ת יחיד/ה
 • בנייה ושיפוץ מצבות כפולות (על 2 חלקות צמודות)
 • בנייה ושיפוץ מצבות מכפלה (מצבות על חלקת קבר אחת שבה קבורים שניים ו/או נפטרים בעומקים שונים, קבורה שמתבצעת על פי כללים בהלכה)
 • בנייה ושיפוץ מצבות קיר (מצבות סנהדרין)
 • חידוש כיתוב אותיות על גבי מצבות מכל הסוגים
 • בתי נר למצבות
 • כדים ואגרטלים למצבות
 • ניקיון מצבות

החומרים מהם בונים מצבות

 • אבן חלילה
 • אבן חברון
 • אבן עצמון
 • אבן גלילית
 • אבן סלייב
 • שיש טורקי
 • שיש בולגרי
 • גרניט אדום
 • גרניט אפור סארדו
 • גרניט שחור
 • אריחי קרמיקה איטלקית
 • סלעים מקומיים
 • סלעים מרחבי העולם
 • אבני זכוכית
 • אבני חן

המחירים למצבות על פי מחירון מצבות מומלץ שלנו

בתהליך הנצחה של אהובים שנפטרו, אחד ההיבטים החשובים הוא בחירת מצבה מתאימה. מחירי המצבות יכולים להשתנות בהתאם למגוון גורמים, כולל החומרים המשמשים לבניית המצבה, העיצוב והגודל של המצבה, וכמובן המוניטין של בונה המצבות. הנה כמה פרטים על מחירי מצבות בתל אביב:

 1. מחירי מצבות קבורה סטנדרטיות: מצבות סטנדרטיות מורכבות מחומרים פשוטים ועיצוב בסיסי, מחיר מצבה סטנדרטית בתל אביב יכול להיות בטווח של בין 3000 ₪ - 6.000 ₪. זה עשוי לכלול את העלויות של החומרים, העיצוב הבסיסי, הכתובות והסמלים המקובלים.
 2. מחירי מצבות קבורה מודרניות: מצבות קבורה מודרניות עשויות מחומרים איכותיים ועיצוב מתקדם ומודרני נעים בטווח של בין כ 7.000 ₪ - 15.000 ₪ בהתאם למגוון העיצובים והחומרים המשמשים לבנייתה של מצבת הקבורה.
 3. מחירי מצבות קבורה מיוחדות: מצבות קבורה מיוחדות וייחודיות עשויות מחומרים יקרים ומעוצבות בצורה מותאמת אישית לצרכי המשפחה. הן עשויות לכלול חומרים יקרים כמו שיש, גרניט ועוד, ועיצובים מורכבים ומותאמים אישית. מחיר מצבה מיוחדת בתל אביב עשוי לעלות כ- 15.000 ₪ ומעלה, בהתאם לסוג החומרים והעיצובים המיוחדים.
 4. מחירי מצבות קיר: מצבות קיר (סנהדרין) העשויות מחומרים כמו אבן חברון יעלו החל מ 1350 ₪ ומחומרים יקרים יטפסו לבין 1800 ₪ ועד 2500 ₪.

חשוב לציין שמחירי מצבות משתנים בעיקר על פי סוגי החומרים, חלקם זולים וחלקם יקרים יותר. כדי לקבל הצעות מחיר מדויקות, מומלץ ליצור קשר עם בוני המצבות בעמוד זה ולברר את הפרטים המדויקים של המצבה הרצויה. בחירת מצבה היא תהליך רגיש וחשוב להנצחה. 

כאשר אתה מחפש מצבה בתל אביב, ו/או בשאר חלקי הארץ שכן המחירים דומים פחות ו/או יותר, מומלץ לעדכן את בונה המצבה מהו התקציב אותו ברצונך להשקיע בבניית המצבה, והוא, על סמך ניסיונו הרב יוביל למצבה האיכותית ומרשימה ביותר שאפשר לקבל במסגרת תקציב אותו הגדרת לו.

חשוב: אל תשכח לבקש תעודת אחריות של לא פחות מ 20 שנה.

לסיוע בהזמנת מצבה איכותית במחיר הוגן

מצבות לעם ישראל נכונים לסייע לך בתהליך מול בוני המצבה ללא עלות כלשהי מצדך 053-3936390 ו/או בוואצאפ: למעבר לשיחה בוואצאפ לחץ כאן

מחירים מומלצים לשירותי מצבה נוספים בתל אביב

שיפוץ מצבות: בטרם לבדיקת הפגמים וליקויים במצבה שזקוקה לשיפוץ אין זה רציני לנקוב במחיר רק כדי לצאת ידי חובה ולכן, מומלץ לתאם עם בונה המצבה בדיקה בשטח ורק אז לקבל מחיר לשיפוץ מצבה. 

תיקון, חידוש ומילוי אותיות מצבה: צביעת אותיות 350 ₪ - 700 ₪. תיקון גדול יותר הכולל ליטוש ו/או החלפת פלטה וחריטה מחדש יעלה בטווח המחירים 1200 ₪ - 2000 ₪.

ניקוי מצבות מקצועי: ניקוי מצבות מקצועי יעלה בין 300 ₪ - 600 ₪.


דוגמאות של מצבות

מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה
מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה
מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה
מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה
מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה
מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה
מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה
מצבות מיוחדות במחירים הוגנים ואחריות ל 20 שנה

עדכונים בתקנות וזכויות משפחות הנפטרים 2023

לראות את העדכונים בתקנות וזכויות משפחות הנפטרים בישראל לחצו כאן

קטלוגים של מצבות

לאלבומי מצבות מומלצים לחצו כאן

לגלריה מצבות מומלצת לחצו כאן

לקטלוגים מצבות קיר מומלצים לחצו כאן

לקטלוג מצבות מומלץ לחצו כאן


אולי יעניינו אותך גם:

כל שיטות קבורה הנהוגות בישראל: שיטות הקבורה בישראל

מצבות אנקדוטות: אנקדוטות על מצבות וקבורה בארץ ובעולם

מדריך הלכות אבלים: מדריך הלכות אבלים ודיני מצבה

על הנצחה מרגשת: להתחבר ל QR המותקן על מצבה ולדעת על הנפטר ומורשתו, לראות סרטונים ותמונות ועוד


לאתרים מומלצים בהם תוכן רב על מצבות:

מצבות מצדה

אינדקס מצבות הישראלי

מצבות

מצבות ברקת

מצבות פתח תקווה

מצבות אשקלון והדרום

מצבות מודיעין

מצבות אריאל

מצבות רעננה

לייעוץ תוכן מצבות מצבות איכותי 053-3936390


מצבות לעם ישראל לכל שאלה ו/או בירור, טלפון: 053-3936390 ו/או בוואצאפ: לחץ כאן