תכנים שלנו באתרים שבנינו

אנו מומחים בכל סוגי התכנים בתחום המצבות וכל המדריכים שלנו נמצאים בראש תוצאות החיפוש בגוגל.

באתרי מצבות תוכן הוא המלך

היתרון של לתת לנו לבנות לך, בונה המצבות שזקוק לאתר אינטרנט איכותי וממיר, מתבטא בפרמטרים רבים ואחד מהם, מהחשובים ביותר הוא התוכן, אנו מומחים בכל סוגי התכנים בתחום המצבות וכל המדריכים שלנו נמצאים בראש החיפושים בגוגל. לדוגמאות בזעיר אנפין של תוכן מאתרים שבנינו קבצנו רשימה של נושאים העיקריים שדורשי שירותי מצבה מחפשים ודוגמאות של תוכן מבית היוצר של מצבות לעם ישראל החברה המובילה בארץ לבניית אתרי מצבות בישראל:

מדריכי מחירים למצבות:

למדריך מחירי מצבות המוביל בארץ לחצו כאן

מדריכי דיני מצבה והלכות אבלים:

למדריך האבלות ודיני מצבה בדת היהודית לחצו כאן

מדריכי סוגי מצבות על שיטות הקבורה השונות

מדריך סוגי מצבות על פי שיטות קבורה הנהוגות בישראל

קטלוגים עשירים של כל סוגי המצבות

קטלוג מצבות העשיר ומגוון מבין כל קטלוג מצבות אחר שתגיעו אליו בישראל

מחירוני מצבות מכל הסוגים

אנו עורכים, מציגים ומעלים מחירוני מצבות ברורים שבהם הגולש יודע בדיוק מה מחיר המצבה ומה הם תנאי התשלום, פרמטר חשוב שמקל על הזקוקים למצבות להחליט החלטה הנכונה עבורם, וכבר אמרנו, באתרי מצבה שאנו מקימים הגולש חשוב אלף מונים מבעל האתר:

מחירון מצבות מומלץ

מחלקת שירות לקוחות בכל אתר שאנו בונים

אנו מחייבים כל לקוח הפונה אלינו לבניית אתר אינטרנט העוסק במצבות להקים מחלקת שירות לקוחות בחברה ולאייש אותה במיטב המומחים למצבות מתוך רצון להפוך את החברה לנותן שרות ברמה הגבוהה ביותר ובכך להגן על הגולשים באתרי מצבות שבנינו בזמן שזקוקים לשירותי ייעוץ ומידע על מצבות ופתרון בעיות.

אתרים מומלצים בהם תוכן רב על מצבות:

מצבות מצדה

אינדקס מצבות הישראלי

מצבות ברקת

מצבות פתח תקווה

מצבות אשקלון והדרום

מצבות מודיעין

מצבות אריאל

מצבות רעננה

מצבות

  • לייעוץ תוכן מצבות מצבות איכותי 053-3936390

אם גם אתם זקוקים לתוכן משובח ומועיל על מצבות התקשרו אלינו כעת 053-3936390 ו/או שלחו לנו הודעה

מצבות לעם ישראל
לראש העמוד  

תוכן מומלץ בתחום המצבות

תוכן מומלץ בתחום המצבות יכול להיות מגוון, ולכלול כתבות ומאמרים באתר המצבות

אז מהו בדיוק תוכן מומלץ בתחום המצבות? 

תוכן מומלץ (בכל התחומים) הוא תוכן שמצליח להשפיע על הקוראים ולהעניק להם ערך מוסף. תוכן מומלץ בתחום המצבות יכול להיות מגוון, ולכלול כתבות ומאמרים באתר המצבות, פוסטים ברשתות החברתיות, וידאו, תמונות ועוד. 

הנה כמה דוגמאות לתוכן מומלץ בתחום המצבות:

  1. סיפורים אינטראקטיביים בבלוג מצבות: סיפורים אינטראקטיביים הנטועים בבלוג מצבות הם סיפורים שנכתבים באופן מרתק ומעורר עניין הם משפיעים רגשית וגורמים לקוראים לאמון רב יותר בתוכן המסחרי באתר המצבות בו הם גולשים וכך מקילים על בונה המצבות לסגור עסקאות.
  2. טיפים והמלצות: טיפים מועילים והמלצות בתחום המצבות יכולים להיות מאוד שימושיים ובעלי ערך רב לקוראים שרובם זקוקים לשירותי מצבה ולכן טיפים והמלצות מקצועיות יכולים להיות יעילים ובעלי ערך ובסופו של דבר להניע ליצירת קשר והתקשרות עם האתר המפרסם.
  3. תמונות ווידאו: קטלוג תמונות מצבות הוא תוכן חשוב מאין כמותו שמסייע לגולש להחליט מה הוא רוצה בדיוק. גם סרטוני ווידאו ממפעל בונה המצבה ו/או בתי העלמין הם דרך מצוינת להעביר מסרים ולהשפיע על הקוראים. 
  4. רשימות של שאלות תשובות: תשובות לשאלות הנפוצות על מצבות בישראל הן דרך נוספת להעביר מסרים בצורה מרתקת, מעניינת ובעיקר ממוקדת ומושכות את תשומת הלב של הקוראים ואף מספקת מענה מידי שנדרש לקורא.

לסיכום, תוכן מומלץ בתחום מצבות הוא תוכן שמצליח להשפיע על הקוראים ולהעניק להם ערך מוסף. תוכן כזה יכול להיות מגוון, כולל סיפורים אינטראקטיביים, טיפים והמלצות, תמונות ווידאו, ורשימות. עם יצירתיות ומתן דגש לאיכות ומחירי מצבות תחרותיים, ניתן ליצור תוכן איכותי בתחום המצבות שיעניק ערך מוסף לקוראים ויניע אותם לפעולה שהיא התקשרות עם מפרסם התוכן.

אתרים מומלצים בהם תוכן בעל ערך רב על מצבות:

מצבות

מצבות מצדה

אינדקס מצבות הישראלי

מצבות ברקת

מצבות פתח תקווה

מצבות אשקלון והדרום

מצבות מודיעין

מצבות אריאל

מצבות רעננה

לייעוץ תוכן מצבות מצבות איכותי 053-3936390

לראש העמוד  

על עידן אתרי מצבות מקוונים

אתרי מצבות מקוונים המציעים שירותי בניית ושיפוץ מצבות מסייעים לגולשים המחפשים להקים מצבה ייחודית ומרגשת ליקירם במהירות ויעלות. הם מציעים מגוון רחב של אפשרויות ושירותים, ומספקים חווית קנייה מקוונת נוחה ומקצועית, קרא/י עוד...

בעבר, חיפוש אחר אתרי אינטרנט המציעים שירותי בנייה ושיפוץ מצבות, חידוש כיתוב האותיות למצבה וניקיון ותחזוקת מצבות היה מורכב ולוקח זמן רב, אך היום ישנם אתרי מצבה רבים המציעים מגוון רחב של אפשרויות בניית ושיפוץ מצבות בצורה יעילה ונוחה לגולשים.

אתרים אלה מספקים מגוון שירותי מצבות לגולשים הזקוקים לשירותי מצבה.

הם מציעים חווית קנייה מקוונת נוחה ומקצועית, ומאפשרים לגולשים לבחור מתוך מגוון רחב של עיצובים וחומרים למצבות

כמו כן, הם מציעים שירותי ייעוץ והתאמה אישית על מנת להבטיח שהמצבה תתאים לצרכים והעדפות הלקוח ושירותים חדשניים המסייעים להנצחה המתאימה לעולם החדש ומקוון שאנו חיים בו, כמו QR למצבות.

בנוסף לשירותי הבנייה והשיפוץ, אתרים אלה מציעים גם שירותי תחזוקה וחידוש כיתוב על גבי מצבות, החלפת אביזרים כמו בית נר למצבה וכדים ואביזרים נוספים למצבות קיימות. 

זה כולל תיקון מצבות, החלפת חלקים פגומים וטיפוח כללי של המצבה על מנת להבטיח את שמירתה ואריכות ימיה.

אתרים אלה מציעים גם אפשרויות שונות להתאמה אישית של המצבה. זה כולל הוספת כיתובים מותאמים אישית, ציורים, סמלים ועיצובים מיוחדים המתאימים לטעמים והעדפות הלקוח. 

בנוסף, באתרים אלו מפורטות אפשרויות נוספות כמו להוסיף תמונות של הנפטר על מנת ליצור מצבה ייחודית ומרגשת. להוסיף קוד QR ועוד.

אתרים אלה מציעים גם שירותי מצבות אונליין זה מאפשר לגולשים להזמין את המצבה בקלות ומבלי לצאת מהבית, הכל באופן מקוון. 

בכל אתרי מצבות המקוונים מוצגת גלריה של תמונות מצבות המאפשר להחליט על סגנון מצבה המתאים להנצחה ראויה של הנפטר.

בכל אתרי מצבות המקוונים מוצג מחירון מצבות בולט וברור שמאפשר לגולש לדעת מראש על איזה סוג מצבה כדאי לו ללכת מבלי להיות מופתע בהמשך.

לסיכום, אתרים המציעים שירותי בניית ושיפוץ מצבות מסייעים לגולשים המחפשים להקים מצבה ייחודית ומרגשת ליקירם במהירות ויעלות. הם מציעים מגוון רחב של אפשרויות ושירותים, ומספקים חווית קנייה מקוונת נוחה ומקצועית. כך, הם מקלים על הלקוחות להקים מצבה אישית ומיוחדת שמתאימה לטעמיהם והעדפותיהם האישיות בקלות יחסית ולקבל שירותי מצבה משלימים מבלי הצורך לכתת רגליים מסדנת בונה מצבות אחד לאחר כפי שהיה בטרם לעידן המקוון.

תוכן מצבות בעל ערך רב ומומלץ

מדריך מצבות הישראלי

אבנים למצבות

מבחר עצום תמונות מצבות


פרסומת

למה כדאי לכם להזמין מצבה ממצבות רעננהמצבות לעם ישראל
לראש העמוד  

תוכן בעל ערך לגולשים | כיצד מחדשים כיתוב מצבה חינם

מהו תוכן בעל ערך רב לגולשים

כפי שכבר ציינו אנו מקימים אתרים אך ורק לבוני מצבות המוכנים שנספק תוכן בעל ערך אמיתי לגולשים. גם כאשר התוכן בא על חשבון הכנסות בונה המצבות ובלבד שהגולש יזכה למקסימום מידע שקוף. לשמחתנו בוני מצבות איכותיים והוגנים תמיד מסכימים לגישה זו ואנו יכולים לדבוק באני מאמין שלנו הגולש מעל הכל. 

כיתוב מצבה הוא מהמוצרים שבונה מצבות מתפרנס מהם ומי שצריך לחדש כיתוב למצבה שאותיות עליה נמחקו ו/או דהו פונה לבונה המצבות כדי שיבצע החידוש באופן מקצועי, אלא שחידוש מצבות יכול להתבצע בחינם (כמעט) בשיטת עשה זאת בעצמך. הטיפ הזה שחוסך לגולשים כסף רב מתפרסם באתר www.masada-matzevot.co.il אותו בנינו באהבה גדולה מתוך אידיאולוגיה שיהיה אתר מצבה שכולו מידע מועיל לזקוקים לשירותי בניה וחידוש מצבות ושירותי מצבה הנוספים.

על מנת שתלמדו על כיצד מחדשים כיתוב מצבות בעצמכם וחינם אנו מפנים אתכם ישירות לעמוד

לחצו כאן למעבר למאמר על חידוש מצבה בעצמך

תכנים נוספים בעלי ערך לגולשים תמצאו באתרים נוספים שבנינו:

www.bareketmz.com

www.matsevot.com

www.matsevot-index.co.il

www.matsevot-modiin.co.il

tombstones-petach-tikva.co.il

מצבות לעם ישראל סיוע לזקוקים לשירותי מצבות
לראש העמוד  
מצבות SOS

מצבות SOS

בוני מצבות ותיקים ומנוסים ערוכים למתן שירות בניית מצבות במהירות ויעילות, לעיתים מסוגלים להקמת מצבה תוך 24 שעות בלבד

המקרים בהם נדרשים שירות חירום למצבות רבים ומגוונים והראשיים שבהם נוגעים להכנת המצבה ליום גילוי מצבה ולאזכרות.

כשנדרש שירות מהיר להקמת מצבה חדשה 

במקרה זה על בונה המצבה לבצע תהליך בן מספר שלבים:

לשלם לחברת הקבורה המנהלת את בית העלמין אגרת רישיון מצבה ולקבל ממנה את מפרט המצבה שעליו לעמוד בו, כמו כן להשאיר בידיה המחאת בטחון.

להעביר ללקוח/ה את תקנות והגבלות בית העלמין בעניין נראות המצבה והכיתוב עליה ולעיתים אף הגבלה בחומרים מהם מותר לבנות מצבות בבית עלמין הספציפי.

לקבל מהלקוח/ה תכנית עיצובית כללית ממנה הוא משרטט סקיצה ומעביר ללקוח/ה לאישור. 

לקבל מהלקוח/ה נוסח הסופי לכיתוב שיופיע על גבי המצבה.

לשלוח ללקוח/ה הזמנת עבודה בה רשום מפרט החומרים מהם בנויה המצבה, לוחות הזמנים ואת תקופת האחריות.

בסיום שלבים מקדמיים אלו יקים בונה המצבה את המצבה כפי שמשורטטת על הסקיצה וישלים את עבודת הכיתוב על גבי המצבה.

עם סיום בניית המצבה במפעל, ישלח בונה המצבה צוות המכין תשתית בנויה עליה מונחת המצבה, ולאחר ייבוש חומרי הבניה תונח המצבה על גבי התשתית. 

  • לעיתים נדרש מנוף להובלת המצבה לחלקת הקבר ולעיתים נדרשים סבלים מיומנים הנושאים המצבה על כפיים עד לחלקת הקבר.

כשנדרש שירות מהיר לשיפוץ מצבה והכנתה לאזכרה

לא אחת במהלך השנים מצבה זקוקה לשיפוץ, בדרך כלל מבחינים בכך בטרם לאזכרה. הסיבות לצורך בשיפוץ רבות ומגוונות החל מבלאי טבעי ו/או פגמים הקשורים ליציבות הקרקע ועד לפגמים על רקע ונדליזם. 

בוני מצבות מקצועיים מתמחים גם בשיפוץ מצבות ישנות ו/או פגומות ועושים זאת במהירות ויעילות ועד היום ב'ה הצליחה לעמוד בכל האתגרים שנדרשה להם והעמידה מצבה משופצת ליום האזכרה.

כשנדרש שירות מהיר לכיתוב על מצבה והכנתה לאזכרה

כמו במקרה של צורך בשיפוץ מצבה והכנה מהירה לאזכרה שבפתח כך גם במקרה של צורך בחידוש הכיתוב על גבי מצבה במהירות בטרם לאזכרה בוני מצבות ותיקים ומנוסים תמיד עומדים באתגר.

דרך נוספת לכיתוב מצבות במהירות ויעילות יכולה להיעשות בשיטת עשה זאת בעצמך. בדרך זו מלבד החיסכון הכספי אתם לא תלויים בלוחות זמנים של איש מקצוע ויכולים לבצע בעצמכם מהיום להיום. על הדרך לחדש כיתוב על גבי מצבות בעצמכם מהיום להיום ובחינם קראו כאן.

כשנדרש שירות מהיר למצבה והכנתה לאזכרה

ניקוי מצבה אינו מחייב הכנות רבות וישנן לא מעט חברות המציעות ניקוי מצבות מהיום למחר. כמו בכיתוב על גבי מצבות גם ניקוי מצבה יכול להיעשות בשיטת עשה זאת בעצמך מהיום להיום. על כיצד מנקים מצבות בעצמכם וטיפים חשובים תוכלו לקרוא כאן.

לסיכום

רבים זקוקים לשירותי SOS למצבות ובוני מצבות ותיקים ומנוסים ערוכים למתן שירות בניית מצבות במהירות ויעילות, לעיתים מסוגלים להקמת מצבה תוך 24 שעות בלבד. כך גם במקרים של שיפוץ מצבות, חידוש הכיתוב על גבי מצבות וניקוי מצבות. 

ואל תשכחו את הטיפים הנוגעים לחידוש כיתוב על גבי מצבות וניקוי מצבות בשיטת עשה זאת בעצמך הרשומים כאן.

לראש העמוד